1. Ana Sayfa
  2. Psikoterapi

İstanbulda ki En İyi 5 Psikolog

İstanbulda ki  En İyi 5 Psikolog
0

Yazıda Neler Var?

Günümüzde toplumun %20’si çeşitli psikolojik sorunlar ve hastalıklar ile savaşıyor. Psikolojik rahatsızlıklar tedavi edilmediğinde intihara varan çok ciddi etkileri olabilir. Bu yazıda size İstanbul da hizmet veren en iyi psikologları derledik. İstanbul Psikolog yazımız sayesinde tüm hastalıklarınızdan kurtulabileceksiniz.

5- İstanbul Psikolog Mehmet Ali Tekeş


Mehmet Ali Tekeş, İstanbul Psikolog hizmeti veren psikologlardandır. Boğaziçi Üniversitesi’nde Psikolojik Danışmanlık mezunudur. Üsküdar Üniversitesinde Klinik Psikoliji alanında Yüksek Lisans yapmıştır. Mehmet Ali Tekeş, Beşiktaş Barbaros Bulvarı’nda terapilerine devam etmektedir.

4- İstanbul Psikolog Aslı Kanizi


Aslı Kanizi, İstanbul Psikolog hizmeti vermektedir. Kanizi, Doğu Akdeniz Üniversitesi, psikoloji bölümünden mezundur. Yine Doğu Akdeniz Üniversitesinde Gelişim Psikolojisi üzerine yüksek lisans yapmıştır. Kanizi 4 sene boyunca eğitim sektöründe ve üç eğitim marka iştirakinde yer almıştır. Uzmanlık alanı, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğudur. Kadıköy’de Hizmet vermektedir.

3- İstanbul Psikolog Vedat D.

Vedat, İstanbul Arel Üniversitesi, Psikoloji bölümünden Yüksek Onur Öğrencisi olarak bitirdi. Eğitim süresince Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastahanesinde stajyer olarak çalıştı. Vedat D. İstanbul Psikolog olarak, Bakırköy’de Hizmet vermektedir.

2- İstanbul Psikolog Gürkan K.


Gürkan, Dokuz Eylül Üniversitesi Psikolojik Danışmalık ve Rehberlik bölümünü okudu. Ardından İstanbul Ticaret Üniversitesine geçip bu bölümde Aile Danışmanlığı ve Eğitimi alanında yüksek lisans yaptı. Ayrıca Yine Esenyurt Üniversitesinde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans yaptı. 2012 yılından beri, çift aile ve yetişkin alanında çalışmalar yapmaktadır. Gürkan K, İstanbul Psikolog olarak Şişli’de hizmet veriyor.

1- İstanbul Psikolog Haşim B.

Haşim B. 2010 yılından bu yana aktif bir şekilde bireysel ve kurumsal olarak, Psikolojik Danışmanlık ve Psikoterapi hizmeti vermektedir. Uzman Klinik Psikolog Haşim B, İstanbul Psikolog olarak Şişli’de hizmet veriyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap